Конкурс за упис полазника на Жан Моне модул “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима”

Универзитет у Нишу објављује конкурс за упис треће генерације полазника на модул “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима” у школској 2022/2023. години, у оквиру пројекта Жан Моне као део ЕРАЗМУС+ програма. Конкурс се расписује за 20 полазника. Предавања у оквиру INNOWAT модула почеће 13.02.2022. године, на Грађевинско-архитектонском факултету у Нишу.continue reading

Трећа генерација полазика Жан Моне модула “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима”

Задовољство нам је да представимо трећу генерацију полазника Жан Моне модула “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима”. У наставку можете видети списак полазника, као и распоред предавања ове генерације полазника.

Project promotion at SAUM 2022 conference

The INNOWAT project was promoted at the international conference SAUM 2022 (http://saum.elfak.rs/index.php/saum2022/saum2022) organised at the Faculty of Electronic on 18 November 2022. During the event, achieved project results were presented and the call for the third generation of the INNOWAT module participants was promoted.

Presentation of European studies and certificate award ceremony

The University of Niš organized the presentation of European Studies at the University of Nis developed under the framework of the Erasmus+ program – Jean Monnet Modules on 14th October 2022. Prof. Dr. Vesna Lopičić, vice-rector of the University of Niš highlighted the importance to be a part of the Erasmus+ program and participation in realization of Erasmus+ project activities at the University of Niš. At the event, four Jean Monnet modules i.e. INNOWAT, MONELA, SUFIN and SPASE were presented by their coordinators. After the presentations the certificate award ceremony was organized.

Друга генерација полазика Жан Моне модула “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима”

Задовољство нам је да представимо другу генерацију полазника Жан Моне модула “ЕУ политика о водама и иновативна решења у управљању водним ресурсима”. У наставку можете видети списак полазника, као и распоред предавања друге генерација полазника.